Nezařazené

VIDEO: První sériově vyráběný létající automobil

V Rakousku se konala prezentace prvního sériově vyráběného létajícího automobilu. Vůz nepotřebuje žádné letiště. K tomu, aby mohl vzlétnout, mu stačí obyčejné pole. Vůz o váze 450 kg může po natankování urazit po zemi i ve vzduchu asi 700 km a spotřebovat přitom 7,5 ..

10 Nejoblíbenějších nejvyšších budov světa

Nejvyšší stavby na světě. Seznam obsahuje pouze budovy, bez věže. Číslo 10: Sitik Plaza, ČínaDokončeno v 1997. Výška je 391 m. Tam jsou 80 podlahy a dvě obří antény na vrcholu. Číslo 9: International Finance Centre Hong KongByl postaven v roce 2003. VISO je ka 415 metrů a má 88 ..

Video: Rozvoz pizzy pomocí bezpilotních dronů

Co kdyby vám objednanou pizzu dopravil domů bezpilotní dron?V indickém Bombaji začala jedna z největších městských pizzerií dopravovat své výrobky zákazníkům žijícím v horních patrech mrakodrapů pomocí řízených bezpilotních letounů.

Jak se rychle zamilovat

Co byste řekli, kdyby existoval jednoduchý způsob, jak poznat někoho nebo se dokonce i zamilovat během několika minut? S jistotou řeknete , „Určitě ANO!“Žijeme v dynamickém a rychle se měnícím světě, kde všechno kolem nás je v neustálém pohybu. V dnešní uspěchané době se ..