Jack Morris a Lauren Bullenová žijí, chtělo by se říct, ideální život. Jak by řekli uživatelé Instagramu, žijí si své „life goals“. Potkali se minulý rok na Fidži. A nyní tráví dny dokumentováním jejich cestování po světě. A také dostávají téměř 9000 dolarů za každý publikovaný snímek.

Jacka nyní sleduje na 2 milionů uživatelů Instagramu, Lauren přes 1,2 milionů. Pár tak vydělává dostatek peněz, které dostává od různých sponzorů a turistických společností, což jim pokrývá veškeré cestovatelské výlohy, stejně tak jako jejich domov na ostrově Bali. V sekci Otázky a odpovědi (Q&A) na jejich oficiálních stránkách DoYouTravel, sdílí Jack pár tipů, které pomohly jemu a Lauren k Instagramové slávě… tak třeba vám to poslouží jako inspirace.

„Upravuji všechny své fotografie do podobného stylu, dle vlastního nastavení v Lightroomu.“ říká Jack o propojujícím „snovém“ stylu jeho fotografií. Také dodává, že pár vytváří většinu fotografií asi 1 hodinu po východu slunce, kdy je nejklidnější část dne. Pár nyní vydělává minimálně 3 000 dolarů za snímek.

Zdá se to jako ideální zaměstnání… a také to tak je!