Dodávky a minibusy jsou ideálním dopravním prostředkem pro menší počet lidí. Mohou je vyžívat například firmy, které potřebují přepravovat své zaměstnance na detašované pracoviště, nebo dokonce i vícečlenné rodiny, které se tak mohou společně vydat na dovolenou.

V těchto a podobných případech je zbytečné si pořizovat vlastní auto, neboť půjčovna minibusů vozidlo perfektně přichystá.

Výhody pronájmu

Zákazník se nemusí starat o údržbu vozidla, sledovat termíny servisu, připravovat vůz ke kontrole v STK, platit pravidelně povinné ručení či havarijní pojistku a vydávat další náklady spojené s provozem vozidla. Výhodné jsou i ceny nabízené půjčovnou Fibo Trading, které jsou oproti konkurenci na území hlavního města Prahy i v jejím okolí, přijatelnější pro zájemce z řad fyzických i právnických osob. Výhodou je rovněž skutečnost, že počet kilometrů ujetých zákazníkem pronajatým vozidlem, není dopředu nijak omezen.

Kde půjčovnu najdete?

Jedná se o půjčovnu užitkových vozidel, dodávek a minibusů Fibo Trading působící v Praze-Lahovicích, kde má svůj vlastní areál Lahovický dvůr. Zde se nachází i přijímací kancelář, a to hned u vjezdu po jeho levé straně.

Co půjčovna nabízí?

Široký vozový park uspokojí každého zájemce a díky vlastnímu servisnímu zázemí jsou všechna vozidla stále v perfektním technickém stavu. Pronájem minibusu nebo třeba užitkového vozidla je podmíněn vlastnictvím řidičského oprávnění skupiny B, které je k řízení těchto vozů dostačující nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Nikdo se nemusí ničeho obávat, jelikož technik vás při předávání seznámí se všemi ovládacími prvky a poskytne vám i cenné rady. Před odjezdem si vybrané auto můžete v areálu nejprve vyzkoušet, než vyjedete z bran půjčovny a ocitnete se uprostřed dopravního ruchu.

Co obdržíte?

Především všechny potřebné dokumenty, jako je technický průkaz, doklad o zaplacení povinného ručení, údaje o elektronickém sledovacím systému a dálniční známku. Na vyžádání můžete dostat i některé doplňky, jako je střešní nosič lyží, dětské autosedačky či upínací popruhy na zavazadla.

Sdílejte