107ZOBRAZENÍ

Čtvrtý ročník soutěže Long Island Pizza Competition je charitativní akce pořádaná organizací LongIsland.com (http://www.longisland.com) na podporu místních pizzerií ​​a na pomoc při získávání finančních prostředků na krmení hladových na Long Islandu v New Yorku.

Letošní soutěž zvítězila 101,1 Jack FM (http://www.ilikejack.com). Jack FM 101.1, newyorská rozhlasová stanice vlastněná společností CBS Radio, se oficiálně objevila na palubě jako prezentující sponzor místní soutěže Long Island NY.

101.1 Jack FM představuje soutěž Nejlepší pizza na Long Islandu 2006, která zahrnuje soutěž, festival a Bake-Off. Každoroční soutěž probíhá v letních měsících. Bake-off a závěrečné hodnocení se koná na pizzu na Long Island Pizza Festivalu, který se koná v říjnu v rámci National Pizza Month.

Festival Long Island Pizza Festival představený 101.1 Jack FM se koná v sobotu 7. října 2006 v zábavním parku Adventureland na Route 110 v Farmingdale NY od 12 do 18 hodin.

Pizzerie z údolí Stream do Montauk New York soutěží o jmenování „Best of Long Island“. Hlasuje se na webu LongIsland.com (http://www.longisland.com/bestpizza). Hlasování je zdarma a přístupné veřejnosti. Pizzerie jsou vybízeny k propagaci soutěže pro své zákazníky, aby za ně hlasovali. Pizzerie, kteří na webu získají nejvíce hlasů, jsou pozváni jako finalisté na festival Pizza a Bake-off, kde v areálu pečou pizzu. Pizzu pak testuje chuťová komise, která hodnotí pizzu, aby určila vítěze. Vítězní pizzerie obdrží ceny, trofeje a ceny a také čest ocenění „Nejlepší pizza na dlouhém ostrově“.

Kromě závěrečného hodnocení je Long Island Pizza Festival rodinnou zábavou. Pizza Festival je pro veřejnost zdarma. Mezi aktivity související s pizzami patří vzorkování pizzy po celý den, ukázky házení koláčů, soutěž o stravování pizzy, výroba mini koláčů pro děti a fotografické příležitosti s Pizza Pup, maskotem Long Island Pizza Festival. Náramky za jednu cenu (POP) pro jízdu jsou doplňkové. Kupóny se slevou pro ukázkové plátky pizzy jsou k dispozici za nominální poplatek. Část získaných výnosů jde do Long Island Cares a Island Harvest, neziskových skupin věnovaných krmení hladových na Long Islandu.

Joe Carlucci, člen týmu mistra světa Pizza Acrobats, se účastní jako soudce celebrit. Mezi testy chutě provede akrobatické těsto, které hodí na pozadí italské hudby. Americká přehlídka talentů „Cutie Pie“ pro děti je v letošním roce NOVINKA, kdy děti ve věku 4–9 let baví davy zpěvem a tancem.

„Jsme velmi nadšeni, že máme 101,1 Jack FM jako našeho hlavního sponzora,“ říká Suzi Batta, provozní ředitel společnosti LongIsland.com, „Jack FM tuto akci propaguje posluchačům rádia a pomůže nám vytvořit ještě větší bzučení o pizzu. soutěž." Paní Batta dodává: „Před pizzerským festivalem se tým Street Jack Jack FM chystá na místě navštívit místní pizzerie, které se účastní naší soutěže.“

101.1 Jack FM, který je sponzorem soutěže Nejlepší pizza na dlouhém ostrově, bude po dobu festivalu Festival Pizza připravovat „Tiki Hut“ nabízející ceny, trička, propagační akce na CD a dárky. Společně sponzorovaný prodejce vystavuje se speciálními pobídkami pro účastníky akce a charitativní tombola doplní aktivity spojené s pizzou plánované na daný den.

Soutěž Nejlepší pizza na Long Islandu 2006 s potěšením vítá 101,1 Jacka FM jako prezentujícího sponzora. Optimum se nedávno připojil k řadám jako sponzor. Distributoři potravin Cremosa, pekárny na pizzu Marsal a Sons, mistři světa Pizza Acrobats, Party Pizzazz, Printing Experience, BBA Photography, Zábavní park Adventureland, Pizza Pup a LongIsland.com, hrají každoročně významnou roli.

Akce prospívá Island Harvest a Long Island Cares, neziskovým organizacím věnovaným krmení hladových na Long Island New York. Můžete podpořit jejich úsilí, informace jsou k dispozici online. Potraviny v konzervách a / nebo potraviny, které se rychle nezkazují, budou sbírány v den festivalu Pizza na ostrově Long Island a mohou být vykoupeny za jeden vzorek vzorku pizzy zdarma.

Veškeré podrobnosti a informace o událostech jsou k dispozici na webových stránkách LongIsland.com na adrese http://www.longisland.com/.

Pro více informací o médiích a / nebo více informací kontaktujte Ruthie Bergmannovou, plánovač akcí Party Pizzazz na čísle 631-423-3445.