10 Nejoblíbenějších nejvyšších budov světa

Nejvyšší stavby na světě. Seznam obsahuje pouze budovy, bez věže. Číslo 10: Sitik Plaza, ČínaDokončeno v 1997. Výška je 391 m. Tam jsou 80 podlahy a dvě obří antény na vrcholu. Číslo 9: International Finance Centre Hong KongByl postaven v roce 2003. VISO je ka 415 metrů a má 88 ..

Video: Jak se natáčí SEX ve filmu?

Téměř každý z nás si někdy kladl otázku, jak probíhá natáčení filmové scény, kde dva herci spolu “souloží”? Podívejte se na video a bude vám vše jasné. A spíše než sexy, je to hodně trapné. Ale i tak to pobaví.Jehněčí na červeném víně s kořenovou zeleninou. ..

Pizza festival na ostrově Long Island

Čtvrtý ročník soutěže Long Island Pizza Competition je charitativní akce pořádaná organizací LongIsland.com (http://www.longisland.com) na podporu místních pizzerií ​​a na pomoc při získávání finančních prostředků na krmení hladových na Long Islandu v New Yorku. ..

Nejpopulárnější internetové stránky na Slovensku

Překvapilo vás minule, které servery jsou nejpopulárnější v České republice? Tak ten dnešní článek vás bude možná také zajímat, protože na pořadu dne je Slovensko a jeho internetová nej. tisknoutStejně jako jsme si minule probrali dvacítku nejnavštěvovanějších stránek v ..