Vaše nové tetování může vypadat úžasné, ale přemýšleli jste někdy, jak bude vypadat, až budete starší? Podívejte se v galerii, jak se tetování mění v průběhu času.

Rozhoduje inkoust i umístění

Existuje řada důvodů, proč k tomu dojde. Velkou roli může hrát typ a kvalita inkoustu. Levnější inkoust se často bledne mnohem rychleji, než jiné typy vyšší kvality. Důležitým faktorem je také barva, kterou se necháte tetovat. Čím je inkoust světlejší, tím rychleji bledne (pamatujte na to, až budete přemýšlet o tetování bílým inkoustem). Další věc, kterou je třeba zvážit, je umístění tetování. Tetování v oblastech, které jsou vystaveny většímu množství vlivů, jako jsou vaše nohy a prsty, je mnohem náchylnější na poškození, než například tetování na na zádech nebo na hrudníku.

Jedním ze způsobů, jak udržet vaše tetování jako nové, je zajistit správné léčebné postupy. Většina tetovacích salonů vám v tom poradí, takže se ujistěte, že tomu skutečně věnujete pozornost! Nové tetování je lákavé jak na pohled, tak na dotyk. Ale dávejte pozor, čerstvé tetování si můžete dotykem poškodit nebo si do něj zavést infekci. A na konec, pokud je vaše tetování nové, snažte se ho udržovat mimo slunce a dokonce i když je zcela vyléčeno, vždy noste nejvyšší opalovací krém s co nejvyšším faktorem na jakémkoliv exponovaném tetování. A to raději pokaždé, když jdete ven.

 

ZDROJBoredPanda
Sdílejte