Kvalitní tisk vyjde povětšinou draho. Pokud používáte originální barvy, které vždy však nemají takovou tiskovou kvalitu, aby se vám jejich nákup skutečně vyplatil. Proč neušetřit na tisku značnou částku peněz, když máte možnost. Stačí se podívat po levných tonerech s kvalitním podáním barev.

Pokud hodně tisknete

Pravidelný tisk obrázků nebo dokumentů způsobuje rychlé opotřebení náplně do tiskárny a toneru. Výměna není složitá, ale masivně se vám to prodraží. Proč platit zbytečně více, když můžete ušetřit a získat kvalitní tisk. Vybírejte levné tonery. Oblíbený je toner CE285A pro tiskárny HP. Vyběr je široký a nesoustředí se pouze na tiskárny HP.

Tonery do většiny tiskáren

Narazit můžete na široký sortiment kvalitních tonerů, které jsou cenově dostupné a kompatibilní s většinou aktuálně využívaných tiskáren. Nabízíme toner Q2612A, který je ideální, pokud chcete ušetřit a zároveň získat kvalitní podání barev. K dispozici jsou i další tonery pro tiskárny HP, ale na své si přijdou i majitelé tiskáren Samsung, Philips, Dell a dalších značek. V online obchodě si vybere každý a nabídka je aktualizovaná každý den. Máte tak přehled o aktuálních cenách a dostupnosti zboží.

Nakupujte online a ušetřete čas i peníze

Nákup online vám ušetříte velké množství času i peněz. Internetový obchod navíc nabízí na skladu velké množství tonerů a náplní do tiskáren z kterých můžete vybírat. Nejste tak omezeni pouze na úzký okruh tonerů a náplní. Volit lze mezi jednotlivými barvami, jako je černá, žlutá, zelená a červená nebo sáhnout po cenově výhodných sadách. V nabídce také naleznete XL sady, které v sobě ukrývají mnohem více množství barvy a v tiskárně vám tak vydrží mnohem déle. Nemusíte měnit toner tak často a cenově se vyplatí. Zvládnou vytisknout větší množství, než klasické balení s barvou.

Sdílejte