Lidé z laboratoře The Field Lab, působící v Texasu, se rozhodli pro vcelku jednoduchý pokus. Snad to není ani pokus vědecký, spíš tak pro zajímavost a zasmání. Na dno kbelíku s vodou umístili vodě odolnou kameru a kbelík umístili do vyprahlého koutu jedné texaské farmy. Zpětně ze záznamu pak pozorovali, kdo všechno se přišel k tomuto nezvyklému zdroji vody napít.

Kamera zachytila včely, ptáky, veverky, kuřata, osla a dokonce malého volka jménem Ben. Každé zvíře intuitivně hledá vodu. I když zrovna nemá žízeň, potřebuje mít dostupný zdroj vody. A když už ho najdou, těžko odolají. „Příjemně mě překvapilo, kdo všechno se objevil. Byl tam i králík George. Poznám ho od všech ostatních králíků kvůli malému zářezu na jeho uchu.“, říká jeden ze spolutvůrců videa.

„Oslík přišel jen taktak, aby se na záznamu objevil. Volek Ben totiž nedodržel scénář a místo napití kbelík převrhl.“ Jedno anglické přísloví říká: Můžete dovést koně k vodě, ale napít se musí sám. Tady by se hodilo spíš: Můžete dovést býka k vodě, ale on vám převrhne kyblík.