Seznamte se s Jin Jinem, perským kocourem, který se nedávno stal obětí jedné epické kadeřnické mineli. Typické pro dlouhosrsté kočky je pravidelné stříhání srsti. To pro svého mazlíčka chtěl zajistit i majitelka Jin Jina Xie Qian Qian. Je to pro kočku pohodlnější a navíc se tím zbavíte dlouhých chlupů v domě. Jin Jin se vždy vrátil od kadeřníka s rozkošným „účesem“ podobným lví hřívě, srst na hlavě a na ocasu většinou zůstala nedotčena. Tentokrát tomu však bylo jinak, i když ne tak úplně…

Maska kočky na kočce

Před několika měsíci, kdy byl Jin Jin objednán ke kadeřníkovi, měl jeho majitelka příliš mnoho práce, aby kocoura ke kadeřníkovi vzala. Požádala tak přítele, aby kocoura doprovodil místo ní. Když si majitelka kocoura přijela vyzvednout, nestačila se divit – srst byla ostříhaná tak, že Jin Jin vypadal, jako by na sobě měl ne moc povedenou kočičí masku! „Byla jsem překvapena, jak ho oholili.“, řekla Qian. Přesto, po počátečním šoku, se ona a její manžel nemohli ubránit smíchu.

Dnes je Jin Jinova srst znovu dlouhá a hustá. Samotný kocour ale vůbec nevypadal, že by mu nový účes vadil. Možná se v něm probudil jeho vnitřní hipster.

Takhle Jin Jin vypadá normálně:

A takhle dopadl po návštěvě kadeřníka:

A stal se terčem i několika Photoshopových vtípků: