Jeptiškou nemůže být každá. Toto povolání vyžaduje disciplínu, odhodlání, empatii a trpělivost. A také příležitostně znalosti ohledně pěstování marihuany.

Samozřejmě, ne všechny jeptišky pěstují trávu. Ve skutečnosti je celkem jasné, že většina ji nepěstuje. Ale tyto nejsou žádné obyčejné jeptišky. Jsou to The Sisters of the Valley, které se staly hlavním objektem úžasných fotografií S. Crawforda a J. Dubois. Sestry, které žijí v Merced v Kalifornii, se považují za jeptišky, ale nehlásí se k žádné existující církvi. Kultivují marihuanu a poté ji přetváří v různé masti a tinktury, které následně prodávají přes internet. Jejich produkty jsou 100% organické a léčí řadu nemocí, včetně bolesti zad, migrény a dokonce i kocoviny. Před odesláním je nad každým produktem pronesena modlitba.

Přestože patří mezi licencované pěstitele lékařské marihuany, jejich podnik je ohrožen kalifornskými úřady, které uvažují o zákazu pěstování. Sestry proti tomuto zákazu chtějí bojovat a při tom všem mají jistě Boha na své straně.