Nezadržitelně se nám blíží léto. A s létem přichází i možnost promenády v plavkách na místní plovárně, bazénu, u moře, u rybníka nebo jen tak, po městě. Hlavně pro ženy pak přichází dilema – jaké si mám vybrat plavky? Pokud chcete být opravdu nepřehlédnutelná, zkuste plavky s motivy princezen z pohádek od Disneyho!

Vybere si opravdu každá

Firma Enchanted Bikinis a jejich princeznami inspirovaná kolekce bikin je ideální pro ty dámy, které nechtějí zapadnout do obyčejnosti. A můžete si vybrat hned několik princezen, do kterých se můžete převtělit. Nově vzniklá módní značka nabízí nádherně modelované plavky pro celou řadu postav a každé bikiny jsou vyrobené ručně. „Naším úkolem je nechat princeznu, která je v každé ženě, zazářit a každého okouzlit.“, píše firma na svých oficiálních stránkách. Každý kus je také plně přizpůsobitelný a rozměry se pohybují od malých po extra velké, takže se všechny ženy mohou těchto kouzel účastnit.
Bikiny jsou nyní k dispozici, ale výroba některých trvá déle (přece jen se vyrábí ručně), takže neváhejte a objednávejte, pokud se v létě chcete převtělit do Malé mořské víly, Růženky nebo Pocahontas.