Nedávno jsme tu měli příspěvek o blogerce, která dokazuje, že za fotografiemi s dokonalými těly je jen správné světlo a pózování. A tak se nám při pohledu na instagram zdá, že většina dívek vypadá bezchybně. Ale je to opět pouze iluze.

Pomačkané obličeje, trojité brady a předkusy

Aby však byla nastolena rovnováha a na světě nebyly jen krásné a dokonalé obličeje a těla, objevil se na internetu trend, kdy dívky porovnávají své skvěle vypadající snímky, s dokonalým líčením nebo pěkným světlem, a své nejhorší fotografie, které dokáží vyprodukovat. Za to, jak dávají světu na obdiv pomačkané obličeje, trojité brady a předkusy, jim patří veliké uznání.

Všechno to začalo s blogem na sociální síti Tumblr nazvaným jednoduše Pretty Girls Making Ugly Faces (Hezké holky dělají škaredé obličeje), který se stal v roce 2011 hitem. Tento blog má již více než 45 tisíc sledujících a každý den se na něm objevují nové příspěvky. A aby nebyli ochuzeni ani muže, existuje samostatná kategorie Handsome Guys Ugly Faces! (Krásní muži, ošklivé ksichty). Cílem Ugly Faces není pouze pobavit, ale také ukázat světu, že i ti nejvíce dokonalí lidé na internetu jsou stále jen lidé a nikdo nevypadá skvěle pořád. Mrkněte na vtipnou galerii. Který ksicht je ten nejhorší?