Co byste udělali, kdybyste se nečekaně vrátili domů a zjistili, že váš partner spí v posteli s jinou osobou? Začali křičet? Sháněli byste se po zbrani? Sjeli autem z nejbližšího mostu? To snad ne, ale jisté je, že v klidu byste asi nezůstali. Jenže pak je tu Duston Holloway, který se zachoval naprosto nečekaně.

Jak se s nevěrou vypořádat v klidu

Duston přijel nečekaně domů a našel svou přítelkyni (nutno říct, že nyní už ex-přítelkyni) spící v posteli s jiným mužem. Je asi jasné, co tomu předcházelo. Duston ale nezačal zuřit a budit spící hříšníky. Sám totiž uvedl, že byli oba pravděpodobně dost opilí a stejně by to moc nevyřešilo. No tak udělal věc, kterou by asi udělal málokdo. Dal si se spící dvojicí selfíčko.

„Když přijdeš domů a najdeš tu, kterou miluješ, v posteli s jiným mužem.“, napsal 23letý z Duston z Killeenu v Texasu k obrázkům, které nahrál na Facebook. „Dobří muži si zaslouží dobré ženy.“ Snímky se hned staly populárními na různých sociálních sítích. Mnoho lidí vyjadřovalo respekt a obdiv nad tím, s jakým klidem se se situací vypořádal. Někdo zas tak ohromen nebyl a spíš by to dotyčným dal pořádně „sežrat“. Co si o tom myslíte vy?

ZDROJBoredPanda
Sdílejte